Super Imposer

Tel: +4-0256-201023
Română

Autogara Super Imposer

Timisoara , Romania
Str. Garii Nr.6-7 (dupa Gara de Nord), Timisoara, Romania
Tel: +4-0256-201.023
Mobil: +4-0753-054.870
E-mail: superimposer@clicknet.ro

Plecări
Ora Către
05:51 Dumbravita Giarmata Pischia Bencecu de Sus Bencecu De Jos
06:00 Parta Parta
06:30 Mosnita Noua Albina Dragsina Cheveresu Mare Bacova Buzias
Sag
Timisoara Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
06:36 Dumbravita Giarmata Pischia Murani
Parta Peciu Nou Giulvaz Foeni Cruceni Graniceri
06:45 Timisoara Mosnita Noua Albina Cheveresu Mare Vucova Nitchidorf Duboz Cadar
07:00 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling
Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Ghilad
Sag
Timisoara Sag
07:20 Peciu Nou Giulvaz Crai Nou
Parta Parta
07:30 Sag
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
08:00 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling
08:30 Sag
09:30 Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Ghilad
10:30 Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Petroman Macedonia Cebza
11:00 Peciu Nou Giulvaz Crai Nou
12:00 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
12:05 Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Ghilad
Timisoara Sag
12:30 Parta Parta
12:40 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Sag
12:45 Timisoara Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
13:00 Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Ghilad
Peciu Nou Giulvaz Crai Nou
Parta Parta
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
13:15 Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Petroman Macedonia Cebza
13:20 Mosnita Noua Albina Dragsina Cheveresu Mare Bacova Buzias
13:30 Timisoara Mosnita Noua Albina Cheveresu Mare Vucova Nitchidorf Duboz Cadar
14:00 Parta Peciu Nou Giulvaz Foeni Cruceni Graniceri
14:15 Peciu Nou Dinias Peciu Nou Sanmartinu Sarbesc
Dumbravita Giarmata Pischia Bencecu de Sus Bencecu De Jos
Dumbravita Giarmata Pischia Murani
14:30 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling
Sag Padureni Jebel Jebel
Parta Parta
Timisoara Mosnita Noua Albina Cheveresu Mare Vucova Nitchidorf Duboz Cadar
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
15:10 Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Ghilad
Sag
15:15 Peciu Nou Giulvaz Crai Nou
15:20 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
15:25 Sag
15:30 Timisoara Timisoara Mosnita Noua Mosnita Noua Albina Albina Dragsina Dragsina Sacosu Turcesc Sacosu Turcesc Otvesti Otvesti Berini Berini Tormac Tormac Sipet
Parta Peciu Nou Giulvaz Foeni Cruceni Graniceri
16:00 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Cerna
Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling
Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Mosnita Noua Albina Dragsina Cheveresu Mare Bacova Buzias
Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Ghilad
Timisoara Sag
Timisoara Mosnita Noua Albina Cheveresu Mare Vucova Nitchidorf Duboz Cadar
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
16:15 Sag
16:20 Peciu Nou Giulvaz Crai Nou
16:30 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Parta Parta
Timisoara Sag
Timisoara Timisoara Mosnita Noua Mosnita Noua Albina Albina Dragsina Dragsina Sacosu Turcesc Sacosu Turcesc Otvesti Otvesti Berini Berini Tormac Tormac Sipet
Dumbravita Giarmata Pischia Bencecu de Sus Bencecu De Jos
Dumbravita Giarmata Pischia Murani
Parta Peciu Nou Giulvaz Foeni Cruceni Graniceri
18:00 Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling
Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Peciu Nou Dinias Peciu Nou Sanmartinu Sarbesc
Sag
Parta Parta
18:10 Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
18:30 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Petroman Macedonia Cebza
19:00 Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling
Mosnita Noua Albina Dragsina Cheveresu Mare Bacova Buzias
Peciu Nou Giulvaz Crai Nou
Parta Parta
Timisoara Mosnita Noua Albina Cheveresu Mare Vucova Nitchidorf Duboz Cadar
Timisoara Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
19:15 Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Ghilad
Timisoara Sag
19:30 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
19:45 Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
20:00 Parta Parta
20:45 Sag Padureni Jebel Jebel Obad Ciacova Ciacova Ghilad
Sag
23:15 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Sag
Sosiri
De la Ora
Parta Parta 05:45
Dumbravita Pischia Giarmata Murani
Dumbravita Bencecu de Sus Giarmata Pischia Bencecu De Jos 05:50
Timisoara Vucova Cadar Albina Cheveresu Mare Nitchidorf Duboz Mosnita Noua 05:53
Dumbravita Pischia Masloc Giarmata Fibis Alios 06:00
Albina Liebling Sacosu Turcesc Dragsina Mosnita Noua Stamora Romana Otvesti 06:05
Giulvaz Peciu Nou Crai Nou 06:10
Berini Sipet Mosnita Noua Dragsina Otvesti Tormac Albina Sacosu Turcesc
Sag Liebling Conacul Iosif Jebel Timisoara 06:15
Jebel Ciacova Petroman Cebza Sag Jebel Obad Ciacova Macedonia Padureni
Albina Cheveresu Mare Buzias Mosnita Noua Dragsina Bacova 06:20
Sag
Sag 06:25
Parta Parta
Cruceni Giulvaz Parta Graniceri Foeni Peciu Nou 06:35
Padureni Jebel Ciacova Petroman Cebza Sag Jebel Obad Ciacova Macedonia 06:45
Peciu Nou Sanmartinu Sarbesc Peciu Nou Dinias
Albina Cheveresu Mare Nitchidorf Duboz Mosnita Noua Timisoara Vucova Cadar 06:53
Ghilad Ciacova Sag Jebel Ciacova Jebel Padureni Obad 06:55
Liebling Sacosu Turcesc Dragsina Mosnita Noua Stamora Romana Otvesti Albina 07:00
Berini Sipet Mosnita Noua Dragsina Otvesti Tormac Albina Sacosu Turcesc
Dumbravita Pischia Masloc Giarmata Fibis Alios
Conacul Iosif Jebel Timisoara Sag Liebling 07:10
Parta Parta
Giarmata Pischia Bencecu De Jos Dumbravita Bencecu de Sus 07:15
Sag 07:25
Sag
Mosnita Noua Sacosu Turcesc Berini Albina Otvesti Cerna 07:30
Peciu Nou Crai Nou Giulvaz 07:45
Timisoara Vucova Cadar Albina Cheveresu Mare Nitchidorf Duboz Mosnita Noua 07:53
Sag 08:25
Sag Liebling Conacul Iosif Jebel Timisoara 08:30
Parta Parta
Cruceni Giulvaz Parta Graniceri Foeni Peciu Nou
Peciu Nou Sanmartinu Sarbesc Peciu Nou Dinias 08:45
Albina Cheveresu Mare Buzias Mosnita Noua Dragsina Bacova 08:50
Duboz Mosnita Noua Timisoara Vucova Cadar Albina Cheveresu Mare Nitchidorf 08:53
Padureni Obad Ghilad Ciacova Sag Jebel Ciacova Jebel 08:55
Sag
Liebling Conacul Iosif Jebel Timisoara Sag 09:00
Sag
Mosnita Noua Stamora Romana Otvesti Albina Liebling Sacosu Turcesc Dragsina 09:05
Albina Sacosu Turcesc Berini Sipet Mosnita Noua Dragsina Otvesti Tormac 09:10
Sag Jebel Obad Ciacova Macedonia Padureni Jebel Ciacova Petroman Cebza 09:15
Sag 09:25
Sag
Peciu Nou Crai Nou Giulvaz 09:30
Parta Parta
Giarmata Fibis Alios Dumbravita Pischia Masloc 10:00
Sacosu Turcesc Dragsina Mosnita Noua Stamora Romana Otvesti Albina Liebling 12:15
Ciacova Petroman Cebza Sag Jebel Obad Ciacova Macedonia Padureni Jebel 12:45
Giulvaz Peciu Nou Crai Nou 13:10
Jebel Padureni Obad Ghilad Ciacova Sag Jebel Ciacova 13:25
Sag
Parta Parta 14:00
Conacul Iosif Jebel Timisoara Sag Liebling 14:10
Sag 14:50
Sag Jebel Ciacova Jebel Padureni Obad Ghilad Ciacova 14:55
Sag Liebling Conacul Iosif Jebel Timisoara 15:00
Giulvaz Peciu Nou Crai Nou 15:10
Tormac Albina Sacosu Turcesc Berini Sipet Mosnita Noua Dragsina Otvesti
Parta Parta 15:15
Giarmata Fibis Alios Dumbravita Pischia Masloc
Padureni Jebel Ciacova Petroman Cebza Sag Jebel Obad Ciacova Macedonia 15:35
Sag
Dragsina Bacova Albina Cheveresu Mare Buzias Mosnita Noua 15:40
Parta Parta 15:45
Foeni Peciu Nou Cruceni Giulvaz Parta Graniceri 16:00
Bencecu De Jos Dumbravita Bencecu de Sus Giarmata Pischia 16:05
Sag 16:10
Stamora Romana Otvesti Albina Liebling Sacosu Turcesc Dragsina Mosnita Noua 16:35
Dumbravita Pischia Masloc Giarmata Fibis Alios 17:00
Sag 17:25
Parta Parta 17:45
Ghilad Ciacova Sag Jebel Ciacova Jebel Padureni Obad 18:05
Sag
Cheveresu Mare Nitchidorf Duboz Mosnita Noua Timisoara Vucova Cadar Albina 18:13
Jebel Obad Ciacova Macedonia Padureni Jebel Ciacova Petroman Cebza Sag 18:25
Peciu Nou Crai Nou Giulvaz 18:30
Parta Parta
Mosnita Noua Dragsina Otvesti Tormac Albina Sacosu Turcesc Berini Sipet
Masloc Giarmata Fibis Alios Dumbravita Pischia
Liebling Conacul Iosif Jebel Timisoara Sag 18:35
Mosnita Noua Dragsina Bacova Albina Cheveresu Mare Buzias 18:45
Stamora Romana Otvesti Albina Liebling Sacosu Turcesc Dragsina Mosnita Noua 18:50
Liebling Sacosu Turcesc Dragsina Mosnita Noua Stamora Romana Otvesti Albina 19:00
Conacul Iosif Jebel Timisoara Sag Liebling 19:30
Parta Parta
Petroman Cebza Sag Jebel Obad Ciacova Macedonia Padureni Jebel Ciacova 20:20
Padureni Obad Ghilad Ciacova Sag Jebel Ciacova Jebel 20:25
Sag
Sag Liebling Conacul Iosif Jebel Timisoara 21:50
Sag 21:55